Aprillia

Oficjalny Importer marek Aprilia, Grupy Piaggio na Polskę, Litwę, Łotwę i Estonię. 

Od stycznia 2020 Liberty Corp jest wyłącznym dystrybutorem marek Grupy Piaggio na Polskę, Litwę, Łotwę i Estonię. Właściciel grupy, koncern Piaggio jest obok przedsiębiorstw japońskich jednym z największych producentów motocykli na świecie. Do grupy Piaggio należą najbardziej znane włoskie marki motocyklowe Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio i Vespa.

Jako oficjalny dystrybutor Liberty Corp prowadzi działania mające na celu rozbudowanie sieci dealerskiej, zbudowanie pozytywnego wizerunku marek oraz propagowanie włoskiej kultury motocyklowej, przy równoczesnym zachowaniu odrębności i wyjątkowości każdej z marek.

Motocykle Aprilia to przede wszystkim wyścigowe DNA i aspiracje w zakresie sportów motocyklowych. W Moto Guzzi to duch wolności i przygody oraz motocyklowej klasyki w najlepszym włoskim stylu. Skutery Piaggio są połączeniem praktyczności, komfortu oraz pięknego designu pozwalające na stylowe przemieszczanie się po mieście. A Vespa… wystarczy powiedzieć, że to włoski styl życia w pigułce i prawdziwa ikona pop kultury.