Nasze portfolio marek

Kultowa włoska marka motocykli sportowych, znana z wyjątkowego stylu, wysokich osiągnięć i wysokich notowań w motocyklowych mistrzostwach świata MotoGP.

Uwielbiana na całym świecie włoska marka motocykli sportowych, enduro i skuterów, doceniana ze względu na jakość, osiągi i piękne projekty.

Jedna z najbardziej charakterystycznych i pożądanych marek skuterów, na rynku od 1947 roku. Dla Vespy projektowały takie ikony popkultury jak Dior, Justin Bieber czy Sean Wotherspoon.

To marka z ponad 140-letnią historią! Ponadczasowe pojazdy Piaggio są świetnym wyborem na codzienny środek transportu (skutery, skutery elektryczne, pierwsze na świecie skutery trójkołowe).

Jedyna w swoim rodzaju marka motocykli znad jeziora Como, z ponad 100-letnią historią. Długo była największym producentem motocykli w całych Włoszech.

Włoska stocznia z ponad 150-letnią historią, producent luksusowych jachtów i najwyższej jakości łodzi motorowych.

Nasi partnerzy

Szeroka gama motocykli i pojazdów BMW zapewnia to, co najważniejsze dla marki: radość z jazdy.

Amerykańskie DNA w najlepszym stylu: Harley-Davidson to duch wolności, przygoda i ponad 100-letnia tradycja najwyższej jakości.

Motocykle Yamaha są jednymi z najbardziej utytułowanych w MotoGP. W naszych salonach poza motocyklami znajdziesz quady, motocross, skutery, buggy oraz ofertę łodzi.

Ikona jazdy off-roadowej. Pojazdy austriackiej marki regularnie zajmują najwyższe miejsca w Rajdzie Dakar.

Husqvarna produkuje rowery i motocykle o charakterystycznym, smukłym wyglądzie, przeznaczone głównie do jazdy terenowej: zdobywają tytuły w konkurencjach enduro i motocross.

Producent luksusowych jachtów. Marka słynie z doskonałej reputacji na temat swojego rzemiosła oraz wiedzy o inżynierii morskiej.

Francuski producent łodzi i skuterów wodnych. Sealver wyróżnia się ciągłą innowacją i wprowadzaniem nowoczesnych, zaawansowanych konstrukcji, które poprawiają doświadczenie na wodzie.

Francuska stocznia, która specjalizuje się w budowie łodzi jednokadłubowych. Konstrukcje Jeanneau przynoszą radość na co dzień, są też laureatem nagród branżowych. Marka przyjmuje zamówienia indywidualne.